Że ktoś wpadł kiedyś na pomysł że można stworzyć określenie NIC. Co to w ogóle oznacza "nic". Oczywistym jest że nic, ale czy na pewno. Przecinic.jpgeż każde wypowiedziane czy napisane słowo ma znaczenie. Wiec jeżeli powiemy NIC to zawsze coś podało z naszych ust wiec to nic ma widać ma jakieś znaczenie. Wiec to NIC może jednak dużo. Zawsze możemy powiedzieć ze NIC nie mamy i nic na świecie tego nie zmieni. Może też powiedzieć że NIC nie widzisz mimo że patrzysz. NIC nie słyszysz mimo że słuchasz. NIC nie czujesz mimo że dotykasz. To to też jesteś NIC. Nie ty nie możesz być NIC. bo jesteś, przecież NIC nie ma to no nic. Wiec nie mów NIC, bo nic ciebie nie dotyczy i to nic jest ponad to wszystko.

A tak w ogóle to nie ma czego takiego jak NIC. Możesz powiedzieć że NIC w głowie nie masz, a ja ci powiem że masz pierdoły, które ci przychodzą do głowy od NIC nie robienia. Wiec jak widzisz NIC nie istnieje w naturze wiec NIC nic nie znaczy. NIC to nic i tak już pozostanie.

A najleprze jest to że dziś to NIC można kupic i nic nie dostaniesz kupując to. Jak NIC to NIC, ale za coś. Ale to wszystko jest zawiłe.

NIC - Czyli coś czego jeszcze nie KUPIŁEŚ

NIC - Czyli coś czego jeszcze nie KUPIŁEŚ

NIC - Czyli coś czego jeszcze nie KUPIŁEŚ