Jak byłem dzieckiem zawsze mi sie podobały komiksy, czytałem je tonami i zawsze miałem niedosyt. Uwielbiałem te historie obrazkowe. Człowiek trochę podrósł i poznał smak zwiiązany z czytaniem książek.Tu już było ciężej, nie było obrazków wiec człowiek musiał to sobie wszystko wyobrażać. I w końcu przyszły komputery, Gdzie człowiek miał bezpośredni dostęp do narzędzi które pozwalały stworzyć wręcz niesamiwte efekty graficzne, które swym rozmachem przerastają możliwości pojmowania zwykłych zjadaczy chleba. To były fajne czasy. Każdy z nas próbował coś fajnego zrobić na komputerze. Później razem porównywaliśmy efekty naszej pracy. Współnie komentowaliśmy to co dobre i złe. I przyszły czasy komputerów osobitych gdzie nowy komputer w momencie uruchomienia stawał się już stara i przestarzałą maszyną. Co chwile trzeba było inwestować no nowy sprzęt bo co chwilę pojawiały się systemy komputerowe które pozwalały na osiągnięcie jeszcze wiecej w tym co się robi. Jednak ileż można kazdy znas ma ograniczony budrzet.

3572916090_6d2cb965ab_z.jpgI tak doszliśmy do punktu gdzie trzeba było znaleść jakieś remediu na ten stan. Gdzie trzeba było sobie radzić z tym co mamy tu i teraz i z tym co daje nam natura. A natura w swej złożóności i brutalności jest bardzo chojna. Daje nam wiele z siebie tylko trzeba umieć to wykorzystać i pokazać innym że tak też można. Kazdy kto poznał jej tajniki wie że wszystko można osiągnąć tylko trzeba się postarać i trochę wysilić aby dojść do punktu w którym chce się być.

Moi drodzy tajemnice są dla tych któzy chcą je poznać więc ja mam tajemnice dla ciebie, chcesz ją to śmiał kliknij w poniśzy link i jest już prawie twoja. Do dzieła nic na tym nie stracisz a możesz co najwyżej zyskać.

Nieograniczona MOC kreacji grafiki

Grafika - specjalne możliwości

Specjalna instrukcja rozwoju zmysłu GRAFICZNEGO